Conan Exiles Wiki/Sekcja 2

Z Conan Exiles Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj
Przetrwanie. Budowanie. Dominacja
  • Przywołaj moc Bogów: Przeciągnij pobite ciała twoich wrogów z powrotem do Osad, wytnij ich serca i ofiaruj je na Ołtarzach twojego Bożka, aby zasłużyć na ich błogosławieństwo. Przywołaj niemożliwie ogromne Awatary bogów i zobacz, jak miażdżą domy oraz zniewalają twojego wroga i zmuszają go do przyłączenia się do twojej sprawy i obrony swojego terytorium po tym, jak staną w obliczu wyczerpującego "Wheel of Pain", aby złamał ich wolę.
  • Przetrwaj na Barbarzyńskim pustkowiu: W świecie Barbarzyńcy Conana przetrwanie jest czymś więcej niż tylko jedzeniem i piciem. Tutaj musisz uważać na burze piaskowe, starać się ocalić swój umysł przed szaleństwem, i walczyć z wściekłymi Potworami, prosto z najciemniejszych dziur ziemi podczas zbierania podczas zbierania surowców i wytwarzania narzędzi i broni. Następnie budować wszystko od małej osady po całe miasta.
  • Graj razem lub sam: Graj samemu lokalnie lub walcz o przetrwanie i dominację w trwałym trybie wieloosobowym na serwerach publicznych. Hostuj swój własny serwer i zaproś innych do przyłączenia się do świata, w którym masz pełną kontrolę nad regułami i ustawieniami. Idź na wojnę, używając materiałów wybuchowych i zobacz, jak ich świat rozpada się na proch.